سوالات متداول


پارسه اکسچنج یک صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال است. صرافی که اعضای تیم آن را کارشناسان و فعالان حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال تشکیل می‌دهند.
مراحل معامله در پارسه اکسچنج به شکل زیر است:
- پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، باید مراحل احراز هویت را طبق دستورالعمل سایت به انجام برسانید. این احراز هویت تنها یکبار برای همیشه انجام می‌شود.
- کاربر بعد از بررسی و انتخاب ارز مورد نظر خود، وارد صفحه خرید یا فروش ارز انتخابی شده و مقدار ارز مورد نظر را به پشتیبان سایت اعلام می‌کند.
- پس از انجام مبلغ واریزی از طرف کاربر، مقدار ارز مورد نظر منتقل می‌گردد.
تبریک، شما اولین تراکنش خودتان را به انجام رساندید.

برای ثبت‌ نام در پارسه اکسچنج ، پس از ورود به صفحه اصلی سایت https://parseexchange.ir روی گزینه ثبت نام کلیک کرده و مراحل ثبت نام را طی کنید.

امروزه جرايم و کلاهبرداری‌ها در دنیای اینترنت، به اشکال خاص و پیچیده‌ای انجام می‌شوند؛ به همین دلیل و به توصیه‌ی "پلیس فتا"، کاربران باید پس از ثبت نام، مراحل احراز هویت را پیش از انجام معامله به پایان برسانند. (با اینکه این مراحل تنها یک‌بار انجام می‌شوند، اما در موارد خاص، احتمال درخواست احراز هویت مجدد از کاربر نیز وجود دارد.)
در هر صورت، شما می‌توانید اطمینان کامل داشته باشید که اطلاعات وارد شده، به هیچ عنوان در اختیار شخص ثالثی قرار نمی‌گیرد؛ مگر در اختیار مراجع قضایی و برای پیگیری جرائم.